0537 787 12 22    
admin@tekniksorun.com     Talep Formu

Davutpaşa uydu servisi, çanak antenci

09 Şubat 2018     526 Görüntüleme

Davutpaşa uydu servisi

Herkesin ev ve işyerlerinde en az bir tane olmak üzere televizyon bulunmaktadır. Televizyon izlemek hem keyifli hem de dinlendirici aktivitelerden bir tanesidir. Özellikle de uydu kanalları ile bu aktivite daha da keyifli bir hale gelmektedir. Eğer sizde şimdiye kadar bu keyfi yaşamamış uydu kanalları ile tanışmamışsanız sizlere yardımcı olmak adına Davutpaşa mahallesinde sizlere de daha yakın olmak üzere Davutpaşa uydu servisi olarak hizmet vermekteyiz. İsterseniz müstakil isterseniz de çok katlı binalarınıza uydu kurulumunu gerçekleştirmekteyiz. Siz bizlere müracaat ettikten sonra en doğru şekilde sizleri bilgilendirmekteyiz. Görüntü kirliliği oluşturmamak için en doğru noktalara uydu montajını yapmaktayız. Eskimiş çanak antenlerinizden sizleri kurtarırken yeni uydu montajı ile sizleri memnun etmek adına çalışmaktayız.

Davutpaşa uyducu

Davutpaşa uydu servisi olarak siz müşterilerimizin bütçesini de düşünmekteyiz. Onarım ve montajlar da verdiğimiz düşük fiyatlar ile sizlerin her zaman yanınızdayız. Firmamız için en değerli unsur hizmet verdiği müşterilerimizin memnun olmasıdır. Sizler yapılan işten mutlu oldukça bizlerde yaptığımızın işin ne kadar doğru olduğundan emin olmaktayız. Davutpaşa uydu servisi olarak bizler için maddiyat müşteri memnuniyetinden daha sonra gelmektedir.

Davutpaşa mahallesi başta olmak üzere yakın civar semtlerde sizlere hizmet vermeye devam etmekteyiz. Davutpaşa uydu servisimize haftanın her günü ulaşabilirsiniz. Bir telefon kadar uzakta bulunmaktayız. Bizleri arayarak montaj ya da arıza bildirimin de bulunabilirsiniz.

 

Davutpaşa çanak antenci

Bayrampaşa uydu antenci firması ile birlikte sizler için sabah erken saatten itibaren söylemiş olduğunuz adreslere hızlı anten servisi olarak gönderiyoruz. Çanak anten tamirlerini kısa bir zaman içerisin de göndererek sizlere günlerce gelecek olan teknik servis için evde tutmuyoruz. Bizler tam olarak geleceğimiz saati sizlerle paylaşarak Çok önemli bir aksilik olmadığı sürece tam saatimiz de ve hatta daha erken olabilecek şekilde orada oluyoruz. Davutpaşa çanak montajı için telefon numaralarımız 0537 787 12 22. Hemen Arayın.BİLGİLENDİRME

 

BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLER