0537 787 12 22    
admin@tekniksorun.com     Talep Formu

Deliklikaya çanak anten uydu servisi

01 Ağustos 2018     256 Görüntüleme

İstanbul sanayi bölgesi olarak adlandırılan Hadımköy’de deliklikaya uydu servisi ve deliklikaya çanak anten montajı işleri için burada dükkan işletmekteyiz.  Arnavutköy tarafından geldiğiniz zaman en son olarak biraz fazla uzakta olan ve hatta Mahmutbey gişelerinden çıktıktan hemen sonra sağ tarafta olan bir bölgedir. Deliklikaya Mahallesi bulunduğu konum itibariyle havadar ve yatırımların çok fazla yapılabileceği bölgeler arasında yer almaktadır.

Her ne kadar deliklikaya Mahallesi ve deliklikaya uydu servisi firması bazı yerleşim yerlerine uzak gibi görünse de burada bulunan yüksek performanslı olan sanayi bölgesine daha yakın olmak ve burada çalışmak için bu tarafta oturmayı seçen çok fazla kişi olduğunu gördük. Yerleşim yerlerinin çoğalması ile birlikte bizler çanak antenlerin montajını ve ayar yapmak için verilen siparişlere daha hızlı bir şekilde yanıt vermek için burada bir şube açmaya karar verdik. Burada olduğumuz zaman uzak yerlerden gelip yakıt ücreti ve İstanbul’un çileli trafiğine yakalanmak yerine burada olan dostlarımız ile yakın ilişkiler kurarak hayatımızı daha güzel bir şekilde sürdürmeye çalışıyoruz.

deliklikaya uydu servisi

Delikli kaya Mahallesi anten montajının yapılması

Bir televizyonun çalışması için evvela yapılması gereken işlemlerden biri deliklikaya uydu montajı siparişinin verilmesi gerekir. Siparişin hemen ardından ellerinde iş yoksa hemen birkaç dakika da randevu yerine gelen çanak antenci arkadaşlarımız hemen sizin belirlemiş olduğunuz yeri inceleme altına alırlar. Her yere çanak anten montajı maalesef yapılamamaktadır. Özellikle deliklikaya mahallesinde hemen hemen her evin önünde ve arkasında boş alanların olması nedeniyle bahçe tarafına montajın yapılması istemektedirler. Yalnız unutulmaması gereken bir şey var. Bahçe olan yerde mutlaka ama mutlaka karşınızdaki binanın büyük olması veya bahçenizde bulunan bir ağacın engellenmesi gibi durumlar oluşabilmektedir.

Sizler çanak anten yerlerini seçerken ilk önce aklınıza çatı gelmesi gerekir. çünkü çatı en sağlam ve kalıcı olan yerdir. Fakat bazı durumlar ile karşılaşmanız halinde deliklikaya uydu servisi ile birebir irtibat halinde olmalarından dolayı firmamızın telefonlarından canlı görüşme yapabilir veya yanınızda olan uzman uyducu arkadaşımızdan yer temini için fikirlerini söylemesini rica edebilirsiniz.

deliklikaya çanak antenci

Deliklikaya da en yakın uyducu

Sizlere en yakın uyducumuz tamamen deliklikaya mahallesinde oturan ve orada dükkanı olan arkadaşımızdır. Zaten burada çok fazla çanak anten işlerini yapan kişilerinde olmadığını düşünürsek buradan alacağınız telefon numaralarının belki de daha önceden tanıdığınız ve gayet güzel işler yapan deliklikaya çanak antenci olan arkadaşımıza ait olabilir.

Delikli kaya da gittiğimiz sokak ve caddeler

Deliklikaya Sırat Sokak

Akkaya Sokak

Sardunya Sokak

Kahraman Sokak

Marangoz Sokak    

Deliklikaya Kayabaşı Caddesi

Sabır Sokak

Deliklikaya Sahra Sokak

Samyeli Sokak

Deliklikaya caddesi

Mekan Sokak

Deliklikaya Karagöl Sokak

Deliklikaya

Ebedi Sokak

Deliklikaya İhlas Sokak    

Delikli kaya Mahallesi uydu servisi konum bilgisiBİLGİLENDİRME

 

BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLER