0537 787 12 22    
admin@tekniksorun.com     Talep Formu

Yassıören Mahallesi Uydu Servisi

31 Ağustos 2018     336 Görüntüleme

Yassıören Mahallesi Uydu Servisi hizmetimiz ile mahallemizde uydu montajı, cihaz kurulumu, kablo çekimi, uydu cihazı tamir ve uydu bakım çalışmalarını uzman ekibimizle yürütüyoruz. Müşterilerimizin zaman kaybetmeden erişebileceği hizmetlerimizle ekonomik çözümler sizleri bekliyor olacak. Tüm marka ve modelde uyduların servisi hizmetlerini, uzman bir ekip, kaliteli malzeme kullanımı ve doğru projelendirmelerle hayata geçiriyoruz.

Uydu Montajında Çevreci Anlayış

Uydu montajında doğru projelendirmeler, olası görüntü kirliliğinin önüne geçiyor. Evinizde ya da işyerinizde fazladan yer kaplamayacak, kullanım alanlarınızı işgal etmeyecek, montaj çalışmalarını alanın uzmanlarından oluşan ekibimizle projelendiriyor ve uygulama yapıyoruz.

Yassıören Mahallesi Uydu Servisi

En Hızlı Uydu Hizmeti

Yassıören Mahallesi Uydu Servisi olarak, hizmetlerimiz mahalle sınırları içinde yoğunlaşıyor. Böylece sizlere çok daha kısa sürede erişiyor, ihtiyaç duyduğunuz montaj ve tamir çalışmaları saatler içinde sizlere sunuluyor.

Kaliteli Malzemeler Kullanılıyor

Televizyonlarınızdan daha kaliteli görüntüleri yıllarca ilk günkü kalitesinde izleyebilmek için kaliteli malzemelerin kullanılması gerekiyor. Birkaç ayda deforme olacak kablo ve techizat uzun vadede sizler için ek masraflar getirecektir. Bu nedenle uydu servisi hizmetlerimizde gerek uydu montajı ve gerekse cihaz tamirinde kaliteli malzeme kullanılır.

Tüm Hizmetler Garanti Kapsamında Veriliyor

Uydu antenleri alanında sunduğumuz servis hizmetlerimizin tamamı garantimiz altındadır. Müşterilerimize verilen hizmetlerde, montaj çalışmaları altı ay, cihaz tamirinde ise parça garantisi verilmektedir.

Yassıören Mahallesi çanak antenci olarak müşteri memnuniyetinin önemini biliyor, müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarına kaliteli ve profesyonel çözümler sunuyoruz.

Uydu cihazlarınızda garanti sonrasında oluşabilecek tüm arızalar ücretsiz olarak tespit edilir. Tespit edilen arızanın tamiri ve parçaların maliyetleri müşterilerimizle birlikte değerlendirilerek kararlaştırılır. Yüksek maliyetlere neden olabilecek tamirat ve parça değişimleri yerine müşterilerimize yeni bir cihaz önerisinde bulunuluyor. Mevcut cihazın tamiri için ekonomiklik ilkesi birinci prensibimizdir.

Ücretsiz sunduğumuz hizmetler arasında montaj için keşif hizmeti de bulunuyor. Montaj için yapılacak yerinde keşif hizmetlerimiz için sizden ücret alınmaz.

Uydu Kurulumu

Yeni satın aldığınız uydunuza ilk kurulum çalışmaları, favori kanalların ayarlanması, seçtiğiniz kanal sıralamaları titizlikle ve kısa sürede hazırlanarak sizlere sunuluyor. Otomatik cihaz güncelleme hizmetleri konusunda teknik destek almak için bizlere ulaşabilirsiniz.

 BİLGİLENDİRME

 

BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLER