0537 787 12 22    
admin@tekniksorun.com     Talep Formu

İmrahor uydu servisi Arnavutköy uyducu 0537 787 12 22

20 Ekim 2023     568 Görüntüleme

İstanbul’un çanak anten tamircisi Arnavutköy imrahor mahallesin de açılıyor. İmrahor uydu servisi ile Arnavutköy’ün bütün mahallelerine çanak anten tamirci sıfatı ile çalışmaya geldik. Televizyonların arızalarının haricinde sinyal probleminden kaynaklanan bütün arızaların onarılmasına talibiz. Bu arızalar yeter ki televizyonun kendisinden kaynaklanan arızalar olmasın. Sinyal sorunlarının yaşanması ile sizler de uydu anten tamircisi çağırmadan önce televizyon ve çanak anteni kurcalayan kişilerdenseniz o zaman çanak anteni ayarlamaya çalışırken yamultmamaya çalışmanızı rica ediyoruz.

imrahor uydu servisi

Bazı nedenlerden dolayı yamulan çanak antenlerin ayarlarını eskisi gibi yüksek kalitede yapmak imkansız hale gelebiliyor. Bu ayarların tekrardan yapılabilmesi için mutlaka İmrahor uydu servisi veya Arnavutköy de uyducu olarak çalışan farklı kişilerin mutlaka ilk önce çanak anteni sağa sola esneterek düzeltmeye çalışmalarını tavsiye ediyoruz. Düzelmeyen antenler de genel olarak hd kanalların bazılarının yayınların da sorunların oluşabileceğini görebiliyoruz. Düzeltilemeyen çanak antenlerin yerine mutlaka yenisinin alınması gerekir.

HD cihazlar ile İmrahor uydu montajı

İmrahor uydu montajı faaliyetlerimize başlarken çanak antenlerin ayarlanması için kullandığımız cihazların hd olduğunu ifade etmek istiyoruz. Nedir bu hd uydu bulucu cihazlar? Hd cihazlar çanak anten montajını veya ayarı bozulmuş olan çanak antenleri ayarlarken hd olan kanalların da ayarlanabilmesi için uydu bulucu cihazın hd frekansları alması gerekir. Hd olmayan kanalların ayarlanması ile hd olan kanalların ayarlanması birebir aynı şekilde değildir. Yapılacak olan ayarlamanın ardından eğer hd olan kanallara göre uydu montajını ve ayarını yapmadıysanız o zaman hd kanalların bazıların da sinyal yok uyarısını görebilirsiniz.

Bizler de bu durumları çok fazla yaşadığımızdan dolayı İmrahor uydu servisi ve İmrahor uydu montajı için gelecek olan uydu tamircisi arkadaşımız da mutlaka hd kanallara da bakacağını unutmayın. Hatta bizler çanak anten ayarını tamamladığımız da televizyon kanallarının izlediğiniz kanalların tamamını kontrole diyoruz. Kanallar da bazen beklemeler de yapıyoruz ki farklı bir yerde sorunların olup olmadığına da göz gezdiriyoruz.

İmrahor uydu servisi için iletişim bilgilerimiz

Bizlere ulaşmak için sitemizin iletişim kısmına girerek adres bilgilerimizi ve konum durumlarına bakabilirsiniz. Konum ve adres için buraya tıklayın.

İmrahor uydu servisi için devamlı ulaşabilmeniz için sabit telefon numarası kullanıyoruz. İmrahor uydu servisi telefonu 0537 787 12 22

 BİLGİLENDİRME

 

BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLER