0537 787 12 22    
admin@tekniksorun.com     Talep Formu

İstanbul Uydu Servisi

20 Ekim 2023     337 Görüntüleme

İstanbul Uydu Servisi arayan müşterilerimizin ödedikleri paranın tam karşılığı hizmetlerimizle, aldığımız paranın hakkını vermeyi kendimize ilke edindik. İstanbul’da hizmet veren servis ağımızda görevli tüm ekibimiz; kaliteli, güvenilir, müşteri memnuniyetini önemseyen, ihtiyaç duyduğunuz uydu alıcılarının montajı, ilk kurulumu, arıza tespiti, tamir ve güncelleme çalışmalarını deneyimleri ile birleştiriyor.

Tüm İstanbul İçin Daha Çevreci Bir Montaj

Amacımız yalnızca montaj için geliştirilmiş bir çalışma yerine, kapsayıcı projelendirmelerle dijital uydu alıcılarınızın görüntü kirliliğine neden olmayan, kullanım alanlarınızı sınırlamayan hizmetlere dönüşmesini sağlamaktır. Bireysel ya da merkezi sistem uydu alıcılarının montajında önceliğimiz tüm yayınlara kaliteli olarak ulaşabilmenizin yanı sıra, montajı yapılan uydu alıcılarının estetik bir görünüme kavuşturulmasıdır.

Daha Hızlı Erişim İçin Servis Ağımız Hizmet Veriyor

İstanbul Uydu Servisi olarak tüm sorunlarınıza saatler için çözümler sunmak için şehrin tamamına yayılmış servis ağımızla hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Televizyon yayınlarını yüksek kalitede izlemek için televizyonunuzun kaliteli bir marka ya da modelde olması yeterli olmuyor. Kaliteli yayınlar izleyebilmeniz için öncelikle kaliteli yayınların televizyonunuza aktarılabilmesi gerekiyor. Bu nedenle tüm İstanbul genelinde hizmet veren servis ağımızda görevli ustalarımız, sizlere çok daha kaliteli yayınlar izleyebilmeniz için yüksek kalitede montaj hizmeti veriyor.

Servisimizin Tüm Hizmetleri Garantilidir

Servis ağımızda sunulan, uydu montajı, uydu cihaz kurulum hizmetleri, kanal güncelleme ve tamir çalışmaları servisimizin garantisindedir. Müşterilerimize verdiğimiz bireysel ve merkezi sistem uydu montaj hizmetlerimiz, servis ağımızın altı aylık garantisi altında yürütülür. İstanbul çanak antenci arayanlar için tüm İstanbul genelinde hizmet veren servis ağımızın kaliteli ve garantili çalışmalarına mümkün olan en kısa sürede ulaşabilirsiniz.

Ücretsiz Keşif Ücretsiz Arıza Tespiti

Merkezi sistem uydu alıcılarınızın montajı için yapılacak olan tüm projelendirmelerde ücretsiz keşif hizmeti sunuyoruz. Televizyonlarınızdan belirli kanallara erişemiyor, sinyal kaybı yaşıyorsanız, uydunuzda ya da uydu montajınızda arızalar oluşmuş olabilir. Bu sorunların giderilmesi için öncelikle arızanın tespit edilmesi gereklidir. Servisimiz tüm arıza tespitlerini müşterilerimize ücretsiz olarak sunuyor. İstanbul uydu tamircisi olarak, müşterilerimize ekonomik ve kalıcı fayda sağlayacak tamir çalışmaları yürütüyoruz.

 BİLGİLENDİRME

 

BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLER