0537 787 12 22    
admin@tekniksorun.com     Talep Formu

Karagümrük Uydu Servisi

05 Ağustos 2018     388 Görüntüleme

Televizyon yayınlarını kaliteli izleyebilmek için yalnızca kaliteli cihazlara sahip olmak yeterli değil. Karagümrük Uydu Servisi hizmetlerimiz, uzman ellerde yapılacak uydu montajı ile televizyonlarınızdan çok daha kaliteli görüntüler alabilmenizin yolunu açıyor. 

Doğru Montaj ve Hızlı Erişim Sağlıyoruz

Uydu, çanak anten ve uydu tamir hizmetlerimizi, işinin ustası profesyonellerden oluşan ekibimizle, mümkün olan en kısa sürede sizlere ulaştırıyoruz.

Çanak antenden istenen netlikteki görüntüler alabilmek için ilk şart, doğru montaj çalışmasının yapılmasıdır. Sağlam olarak montajı yapılan çanak anten ve uydular, hava koşullarından etkilenmez. Yaz kış, aynı netlikte görüntüler izlemenizi sağlar. Yaşam alanlarınızda yer kazandıran, estetik montaj hizmetlerimiz ile yapılan çalışmalar, evinizin, balkonunuzun ya da iş yerinizin, kullanım alanlarınıza taşmadan kurulumu yapılır. Karagümrük uydu servisi, tüm Karagümrük ve çevresinde hızlı erişim, profesyonel uydu montaj hizmetlerinde doğru tercihtir.

karagumruk uydu servisi

Garantili Montaj ve Teknik Destek

Montajı yapılan çanak antenlerinizin ve tüm uydu alıcılarınızın garanti kapsamında olduğunu unutmayın. Karagümrük Çanak Antenci olarak tüm montajlarımız sonrasında teknik destek ve 6 aylık montaj garantisi ile sizlerin yanındayız.

Uydu kurulumu ve uydu kanallarında otomatik güncelleme çalışmaları da yürüten servisimiz, kurulum ve montaj konusunda sizlere teknik destek sağlıyor. 

Profesyonel Uydu Tamiri

Karagümrük uydu tamircisi arayanların ilk durağı olan servisimizde, teknik personelimiz tarafından tüm marka ve modeldeki uyduların tamiri ve bakım çalışmaları büyük bir titizlikle yapılmakta.

Sürpriz Fiyatlarla Karşılaşmayın

Tamir çalışmalarımız, şeffaf ve müşteri memnuniyeti ilkelerimiz çerçevesinde sizlere her adımında bilgilendirme yapılarak yürütülür.

Yapılan Çalışmalar;

  • Uydu cihazlarınızdaki hasar tespit edilir.
  • Hasar için yapılması gereken tamirat ve değiştirilmesi/onarımının yapılması gereken çalışma sonunda oluşabilecek tamir maliyetleri sizlere bildirilir.
  • Sizinle yapılacak istişare sonunda tamirat işine başlanır ya da yeni bir cihaz önerisinde bulunulur.

Daha Çevreci Bir Montaj Anlayışı

Karagümrük uydu servisimiz, tüm montaj ve kablo çekimleri için çevre bilincine hassasiyet gösteren bir ekibe sahiptir. Binalarda, apartmanlarda ya da iş yerlerinde görüntü kirliliğine asla müsaade etmeden, çok daha şık görünümlü projelendirme çalışmaları yürütülür. Karagümrük’e yakışan bir hizmeti sizlerle buluşturmanın gururunu yaşıyoruz. 

Karagümrük uydu servisi haritası

 

Karagümrükte gittiğimiz cadde ve sokaklar

Karagümrük Arabacılar Sokak 
Karagümrük Ata Sokak 
Ata Sokak 
Doktor Ali İsmet Gençer Sokak 
Karagümrük Dumlupınar Sokağı
Eroğlu Sokak 
Hacı Muhiddin Cami Sokak 
Harap Değirmen Sokak 
Karagümrük Hatice Sultan Sokak 
Keçeci Meydanı Sokağı 
Keçeciler Maydanı Sokak 
Karagümrük Korucu Sokak 
Kuru Çınar Sokak 
Muhtar Yekta Sokağı
Neyzenler Sokak 
Karagümrük Niyazi Misri Sokak 
Özgür Sokak 
Karagümrük Özgüven Sokak 
Redif Sokak 
Karagümrük Sağel Sokak 
Sarmaşık Sokak 
Şükrü Naili Sokağı
Türkmen Sokak 
Viran Mescidi Sokak
Karagümrük  Viran Odaları Sokak 
Yaşmaklı Sokak 
Zeynel Ağa Sokak
İbb Fatih İtfaiye Başkanlığı Acil Yardım Ve Kurtarma Müdürlüğü 
Spor Anonim Şirket Genel Müdürlüğü


BİLGİLENDİRME

 

BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLER